KUPUJĄC U NAS MASZNA DARMOWY ZWROT

Magnesy neodymowe
Uchwyty magnetyczne
Taśmy magnetyczne
Folie stalowe ferromagnetyczne
Folie magnetyczne

 

 

„Klaudia Wawrzonkowska prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą INDEPENDENT GROUP Klaudia Wawrzonkowska w Krakowie informuje, że zabawka: kulki magnetyczne 5mm, model NdfeB nie spełnia wymagań określonych w rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 października 2016 r. w sprawie wymagań dla zabawek, z uwagi, iż każda z badanych kulek magnetycznych posiada wyższy wskaźnik strumienia magnetycznego aniżeli dopuszczalny oraz mieści się całkowicie w cylindrze do pomiaru małych elementów, co stwarza ryzyko połknięcia więcej niż jednego magnesu i może sprawić, że przedmioty zaczną się przyciągać poprzez ścianki narządów wewnętrznych, co może doprowadzić do perforacji lub niedrożności jelit, a w konsekwencji do poważnych urazów, nawet śmierci.
Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów”.

  • Bezpieczeństwo transakcji

  • 100 dni na darmowy zwrot towaru

  • Wysyłka 24h

  • Rabaty hurtowe

Witaj! Szukasz mocnego magnesu neodymowego? Być może jest Ci potrzebny magnes neodymowy do poszukiwań w wodzie? Jeżeli tak, to świetnie! Magnesy dla poszukiwaczy to coś w czym się specjalizujemy. Na tym jednak nie koniec, zastosowań na magnes neodymowy jest bez liku, u nas znajdziesz magnesy pierścieniowe, magnesy pod wkręt, magnesy płytkowe, magnesy z klejem, magnesy z uchwytem, magnesy walcowe i wiele innych małych oraz dużych magnesów neodymowych. A może odwiedzisz nasz sklep z magnesami w Krakowie?

Polecane produkty

Chcesz, być na bieżąco?
Podaj swój adres e-mail, poinformujemy o ważnych zmianach, ofertach, nowościach w sklepie.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl