Opinie o Nas

KUPUJĄC U NAS MASZNA DARMOWY ZWROT

Folia stalowa ferromagnetyczna wykonana jest z proszku żelaza oraz wysokiej jakości termoplastiku i gumy. Imituje powierzchnie metalowe. Jest doskonałym podłożem, świetnie przyciąga magnesy neodymowe, ferrytowe, anizotropowe, izotropowe oraz folię magnetyczną.

Folia stalowa może być mocowana na wszelkiego rodzaju powierzchniach: papier, karton, tektura, drewno (folie stalowe do mebli), cienkie pianki EVA, ściany, szkło (folie stalowe do szyb), plastik. Jest elastyczna, można ją łatwo ciąć nożyczkami, nożem introligatorskim, czy gilotyną.

Doskonale nadaje się do użytku domowego oraz komercyjnego. Można z niej wykonywać tablice magnetyczne. Niektóre folie stalowe posiadają materiał PET suchościeralny umożliwiający pisanie po nich pisakami do tablic.

Folia stalowa ferromagnetyczna jest samoprzylepna. Zawarty w niej klej trzyma dobrze i trwale wszelkiego rodzaju powierzchnie. Klej zawarty w folii ferromagnetycznej może nie związać się jedynie ze ścianą pokrytą farbą zawierającą domieszkę silikonu lub lateksu.

Zastosowanie: wszechstronne

* reklamowe - oklejanie aut, reklama na auto, czasowa promocja w sklepach, oklejanie witryn, jako tablica do wyświetlania prezentacji, do produkcji tablic magnetycznych

*domowe - doskonała do malowania dla dzieci, koniec z porysowanymi ścianami, do przyczepiania notatek, magnesów, zdjęć

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl