Pomocne i praktyczne magnesy neodymowe z haczykiem
Pomocne i praktyczne magnesy neodymowe z haczykiem

Dzięki wewnętrznemu gwintowi i wkręcanemu hakowi uchwyt ma szerokie zastosowanie. Można użyć go jako demontowalny haczyk do wieszania przeróżnych przedmiotów. Wystarczy przytknąć uchwyt do metalowej powierzchni. Posłuży nam w domu, pracy, biurze, szkole, garażu, warsztacie czy magazynie.

czytaj całość »
Magnes neodymowy na tablicę lodówkę pinezka i jego zastosowanie
Magnes neodymowy na tablicę lodówkę pinezka i jego zastosowanie

Zastosowanie magnesów Pin Push jest wszechstronne.

Wykorzystywane są zarówno w domu, np. jako magnesy na lodówkę do przypięcia zdjęć czy karteczek, po dziecięce kolorowe dekoracje. Stosuje się je również w przemyśle, biurze, warsztatach. Można spokojnie na nich zawiesić klucze, czy nożyczki. Mogą posłużyć do przypięcia grafików, dokumentów przewozowych.

 

czytaj całość »
Samoprzylepne magnesy neodymowe
Samoprzylepne magnesy neodymowe

Magnesy neodymowe z taśmą samoprzylepną 3M to idealne rozwiązanie do szybkiego i trwałego użycia przy najróżniejszych pomysłach. Ich niewielki wymiar przy dużej sile sprawia, że idealnie sprawdzają się w miejscach, gdzie nie mamy powierzchni magnetycznych i nie ma możliwości przykręcenia magnesu. 

Magnesy neodymowe z klejem 3 M posiadają powłokę antykorozyjną nikiel - miedź - nikiel (NiCuNi).

Aby zamontować magnes samoprzylepny, wystarczy odkleić osłonę i zamocować go, gdzie tylko chcemy, co jest dziecinnie proste. Nie trzeba nawiercać dziur, aby przymocować magnes. Dzięki temu są bardzo praktyczne w użyciu.

czytaj całość »
Magnes neodymowy walcowy
Magnes neodymowy walcowy

Magnes neodymowy walcowy pokryty jest powłoką antykorozyjną nikiel - miedź - nikiel (NiCuNi), dzięki czemu jest trwalszy od innych magnesów.

Magnesy neodymowe walcowe są najpopularniejszymi magnesami ze wszystkich rodzajów. Posiadają dużą siłę przyciągania i są bardzo praktyczne w zastosowaniu.

czytaj całość »
Taśmy magnetyczne
Taśmy magnetyczne

Taśma magnetyczna niezastąpiona jest również w warsztatach samochodowych, czy serwisach komputerowych do utrzymania porządku w miejscu pracy. Pozwoli doskonale zorganizować miejsce pracy. Posłuży do unieruchomienia metalowych śrubek, nakrętek, czy niewielkich i lekkich metalowych narzędzi.

W swojej ofercie posiadamy taśmy magnetyczne o szerokości: 10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 40 mm, 50 mm

czytaj całość »
Folia magnetyczna samoprzylepna
Folia magnetyczna samoprzylepna

Folia magnetyczna czarna z klejem jest nazywana elastycznym magnesem. Wykonana jest z proszku ferromagnetycznego oraz termoplastycznego materiału wiążącego. 

Jest elastyczna. Można ją dowolnie ciąć oraz kształtować.

Odporna na czynniki atmosferyczne. Nie traci swoich zdolności magnetycznych w zakresie temperatur – 30 °C do + 70 °C.

Zawarty na jednej stronie folii klej jest wytrzymały. Łatwy do usunięcia, nie zostawia śladów.

czytaj całość »
Magnesy neodymowe
Magnesy neodymowe

Magnesy neodymowe dzięki swoim zaletom wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu, między innymi w przemyśle poligraficznym, branży reklamowej, samochodowej, do produkcji opakowań, w silnikach, komputerach, w czujnikach, w konstrukcjach meblowych, w modelarstwie. Stosowane są również w systemach oświetleniowych i w technologiach produkcji tworzyw sztucznych.

czytaj całość »
Uchwyt magnetyczny do poszukiwań
Uchwyt magnetyczny do poszukiwań

Zastosowań uchwytów magnetycznych jest tyle, że nie sposób wszystkich opisać. Najczęściej wykorzystywane są do eksploracji zbiorników wodnych, przez co są bardzo pomocne w ich oczyszczaniu z różnego rodzaju elementów zawierających żelazo. Świetnie również się sprawdzają w szybko rozwijającym się ostatnio hobby - jako magnesy do poszukiwania "skarbów"

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl