KUPUJĄC U NAS MASZNA DARMOWY ZWROT

Samoprzylepne magnesy neodymowe
Samoprzylepne magnesy neodymowe

Magnesy neodymowe z taśmą samoprzylepną 3M to idealne rozwiązanie do szybkiego i trwałego użycia przy najróżniejszych pomysłach. Ich niewielki wymiar przy dużej sile sprawia, że idealnie sprawdzają się w miejscach gdzie nie mamy powierzchni magnetycznych i nie ma możliwości przykręcenia magnesu. 

Magnesy neodymowe z klejem 3 M posiadają powłokę antykorozyjną nikiel - miedź - nikiel (NiCuNi).

Aby zamontować magnes samoprzylepny, wystarczy odkleić osłonę i zamocować go, gdzie tylko chcemy, co jest dziecinnie proste. Nie trzeba nawiercać dziur, aby je przymocować. Dzięki temu są bardzo praktyczne w użyciu.

czytaj całość »
Magnes neodymowy walcowy
Magnes neodymowy walcowy

Magnesy neodymowe walcowe pokryte są powłoką antykorozyjną nikiel - miedź - nikiel (NiCuNi) dzięki czemu są trwalsze od innych magnesów.

Magnesy neodymowe walcowe są najpopularniejszymi magnesami ze wszystkich rodzajów. Posiadają dużą siłę przyciągania i są bardzo praktyczne w zastosowaniu.

czytaj całość »
NEOCUBE kulki magnetyczne
NEOCUBE kulki magnetyczne

Kulki magnetyczne NEOCUBE mogą stanowić idealną ozdobę do Twojego domu jak i również dostarczają wiele radości poprzez tworzenie wszystkich kształtów, jakie sobie tylko wymyślisz.

Klocki magnetyczne NEOCUBE świetnie rozwijają wyobraźnię oraz kreatywne myślenie. Dostarczą wielogodzinnej niesamowitej radości i zabawy, pobudzą jego wyobraźnię, uczą i rozwijają.

czytaj całość »
Taśmy magnetyczne
Taśmy magnetyczne

Taśma magnetyczna niezastąpiona jest również w warsztatach samochodowych, czy serwisach komputerowych do utrzymania porządku w miejscu pracy. Pozwoli doskonale zorganizować miejsce pracy. posłuży do unieruchomienia metalowych śrubek, nakrętek, czy niewielkich i lekkich metalowych narzędzi.

W swojej ofercie posiadamy taśmy magnetyczne o szerokości: 10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm

czytaj całość »
Folie magnetyczne
Folie magnetyczne

Folia magnetyczna A4  posiada 2 warstwy: warstwę magnetyczną oraz warstwę niemagnetyczną z klejem samoprzylepnym. Na warstwie niemagnetycznej pokryta jest mocnym, wysokiej jakości klejem akrylowym, dzięki czemu pozwala na aplikowanie własnego wydruku w łatwy sposób. Wytrzymały klej nadaje się do mocowania na wielu rodzajach powierzchni.

Cechuje ją wysoka jakość oraz elastyczność

czytaj całość »
Magnesy neodymowe
Magnesy neodymowe

Magnesy neodymowe dzięki swoim zaletom wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu, między innymi w przemyśle poligraficznym, branży reklamowej, samochodowej, do produkcji opakowań, w silnikach, komputerach, w czujnikach, w konstrukcjach meblowych, w modelarstwie. Stosowane są również w systemach oświetleniowych i w technologiach produkcji tworzyw sztucznych.

czytaj całość »
Akcesoria magnetyczne
Akcesoria magnetyczne

 

Akcesoria magnetyczne pomagają nam w organizacji, utrzymaniu ładu i porządku w miejscu pracy, np w warsztatach, gdzie jest pełno śrubek, narzędzi, czy w serwisach komputerowych. Używając taśmy magnetycznej niesforne spadające ze stołu warsztatowego, czy biurka śrubki, będą w porządku leżeć, czy wisieć na taśmie magnetycznej. 

Do akcesoriów magnetycznych należą również kulki magnetyczne do zabawy i kreatywnego tworzenia oraz folie magnetyczne do robienia magnesów, czy przyczepiania nimi rzeczy na magnes.

czytaj całość »
Uchwyt magnetyczny do poszukiwań
Uchwyty magnetyczne do poszukiwań Magnesy dla poszukiwaczy

Zastosowań uchwytów magnetycznych jest tyle, że nie sposób wszystkich opisać. Najczęściej wykorzystywane są do eksploracji zbiorników wodnych, przez co są bardzo pomocne w ich oczyszczaniu z różnego rodzaju elementów zawierających żelazo. Świetnie również się sprawdzają w szybko rozwijającym się ostatnio hobby - jako magnesy do poszukiwania "skarbów"

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl