Taśmy magnetyczne
Taśmy magnetyczne

Taśma magnetyczna neodymowa samoprzylepna z klejem 3M

z jednej strony posiada warstwę samoprzylepną z klejem 3M z drugiej warstwę magnetyczną.

Taśma jest wysokiej jakości, elastyczna i wytrzymała. Na części samoprzylepnej znajduje się mocny i wytrzymały klej znanej marki 3M.

Posiada szerokie zastosowanie, w branży reklamowej. Doskonale nadaje się do: dekoracji aut, mocowania reklam typu banerów, wzorników, próbek oraz wszelkich innych materiałów reklamowych graficznych.

Taśma magnetyczna niezastąpiona jest również w warsztatach samochodowych, czy serwisach komputerowych do utrzymania porządku w miejscu pracy. Pozwoli doskonale zorganizować miejsce pracy. Posłuży do unieruchomienia metalowych śrubek, nakrętek, czy niewielkich i lekkich metalowych narzędzi.

Taśmy magnetyczne cieszą się również popularnością w szkołach, przedszkolach oraz domu. Dzięki nim można stworzyć własne foto magnesy, magnesy na lodówkę, magnesy z pamiątkami z wakacji. Można taśmą magnetyczną przypiąć do tablicy rysunki, postacie z bajek, czy różne dekoracje.

W swojej ofercie posiadamy taśmy magnetyczne o szerokości: 10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 40 mm, 50 mm.

Taśmy magnetyczne samoprzylepne 3 M mogą być cięte nożyczkami, nożykiem introligatorskim. Można je obracać o 180° i sklejać ze sobą, tworząc w ten sposób powierzchnię dwustronnie magnetyczną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl