KUPUJĄC U NAS MASZNA DARMOWY ZWROT

artykuly Magnes neodymowy walcowy
Magnes neodymowy walcowy

MAGNES NEODYMOWY WALCOWY

Magnesy neodymowe walcowe pokryte są powłoką antykorozyjną nikiel - miedź - nikiel (NiCuNi) dzięki czemu są trwalsze od innych magnesów.

Magnesy neodymowe walcowe są najpopularniejszymi magnesami ze wszystkich rodzajów. Posiadają dużą siłę przyciągania i są bardzo praktyczne w zastosowaniu.

Magnesy walcowe są to magnesy trwałe, a wraz z czasem spadek ich mocy nie został stwierdzony, dlatego też dajemy Państwu dożywotnią gwarancję na moc magnesu.

Magnesy neodymowe walcowe wykorzystywane są w przemyśle oraz w życiu codziennym. Za pomocą magnesów walcowych można montować moskitiery w oknach, przytrzymywać drzwi, domykać drzwi meblowe, jak również można ich użyć do zbierania drobnych elementów metalowych np. opiłków metalu w warsztacie, czy też wkrętów, gwoździ, śrub będących pozostałościami po pracach budowlanych.

Magnesy walcowe wykorzystuje się także zamiast klipsów w odzieży i akcesoriach takich jak torebki, czy torby transportowe.

W naszej ofercie znajdują się magnesy z dwoma biegunami, dzięki czemu klient ma możliwość połączenia ze sobą dwóch magnesów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl