Magnesy neodymowe i ich zastosowanie.
Magnesy neodymowe i ich zastosowanie.

Magnesy neodymowe

MAGNESY HUNTER

Magnesy neodymowe są najsilniejszymi magnesami trwałymi na świecie, czasami nazywane jako metale ziem rzadkich. Najmniejsze magnesy neodymowe mogą unieść ponad 1000 x swoją wagę.Przenoszą pola magnetyczne, które przyciągają przedmioty z metali żelaznych z dużej odległości.Magnesy neodymowe są używane do wielu rzeczy, przez wielu ludzi, w tym przez magików przy tworzeniu różnych sztuczek.

Zostały one utworzone w latach 80. XX wieku i zostały wykorzystane do opracowania takich elementów, jak głośniki, silniki i elektronarzędzia, co ostatecznie pozwoliło producentom tworzyć znacznie mniejsze produkty.Magnesy neodymowe są wykonane z żelaza, boru i stopu neodymu.

Ze względu na samą moc magnesów neodymowych są to najlepsze magnesy do poszukiwań metali zawierających żelazo w zbiornikach wodnych. Istnieje wiele magnesów neodymowych o różnych mocach. Zazwyczaj im większy magnes, tym większa siła przyciągania.

 

RODZAJE MAGNESÓW NEODYMOWYCH

 

Magnesy neodymowe walcowe

100 szt. - Magnes neodymowy walcowy 4x4 mm mocny    Magnes neodymowy 10x2 mm  krążek magnetyczny mocny

Magnesy neodymowe walcowe można magnesować na całej długości lub średnicy. Magnesy neodymowe walcowe ze względu na swój kształt, wytwarzają pole magnetyczne o większym zasięgu.

Magnesy neodymowe walcowe mają najwyższe właściwości magnetyczne i są obecnie najsilniejszymi dostępnymi na rynku magnesami. Ze względu na swoją wytrzymałość magnetyczną magnesy neodymowe walcowe są preferowanym wyborem do wielu zastosowań konsumenckich, handlowych i technicznych.

Magnesy neodymowe walcowe są zwykle używane w medycynie, czujnikach, przełącznikach odczytu, miernikach, turbinach, silnikach, słuchawkach, jako klipsy do ubrań, do tablic magnetycznych itp…

 

Magnesy neodymowe płytkowe

Magnes neodymowy 10x5x1 mm płytkowy mocny 10 szt  Magnes neodymowy 5x5x2 mm płytkowy mocny 10 szt

Magnesy neodymowe płytkowe mają bardzo wszechstronne zastosowanie dlatego też, wykorzystywane są w różnych dziedzinach. Magnesy płytkowe posiadają dużą siłę przyciągania. Wykorzystujemy je w życiu codziennym jak i również w przemyśle.

Mogą służyć jako uchwyty na noże, do drzwi, do okien, na lodówkę, znajdują zastosowanie w ramkach na zdjęcia, zabawkach, wchodzą w skład wielu urządzeń elektronicznych, butach roboczych, do różnego rodzaju toreb czy odzieży ochronnej, a nawet w medycynie.

 

Magnesy pod wkręt / Magnesy pierścieniowe

 

Magnesy pod wkręt / magnesy pierścieniowe. Są szeroko stosowane w różnych branżach i aplikacjach. Są bardzo proste w montażu, gdyż w instalacji magnesu wystarczy tylko śruba lub wkręt. Magnesy te wykorzystywane są do mocowania szafek, blokad drzwi, głośnikach, silnikach, w warsztatach, fabrykach, do półek na narzędzia czy noże. Wykorzystywane są również w magii. Dzięki łatwemu montażowi magnesów możemy je wykorzystywać praktycznie do wszystkiego. Dzięki dodatkowej powłoce antykorozyjnej (NiCuNi) są chronione przed czynnikami zewnętrznymi.

 

 5 szt. - Magnes neodymowy 30x5 mm otwór 7,5/4,5mm pod wkręt   Magnes neodymowy 10x3 mm otw.7/3,5 pod wkręt 10 szt

Magnesy z klejem / magnesy samoprzylepne

MAGNES NEODYMOWY 20x1 mm WALCOWY Z KLEJEM TAŚMĄ 3M MAGNES NEODYMOWY 20x10x1 mm PŁYTKOWY Z TAŚMĄ 3M

Magnesy z klejem / magnesy samoprzylepne są bardzo popularnymi magnesami ze względu na ich praktyczne zastosowanie oraz łatwość w montażu. Magnesy samoprzylepne można wykorzystać praktycznie do wszystkiego. Magnesy te można przyklejać na szyby, meble, drewno itp.. Wykorzystywane są do wieszania kluczy, spinek, metalowych akcesoriów kosmetycznych, wykorzystywane są w szkołach, w przedszkolach, do różnego rodzaju tablic a także w samochodach.

 

Gdzie mogę kupić magnesy neodymowe?

Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie internetowym:

https://magnesyhunter.pl/ 

 Jak i również w naszym sklepie stacjonarnym w Krakowie przy ulicy Opatkowickiej 1.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl