KUPUJĄC U NAS MASZNA DARMOWY ZWROT

artykuly Uchwyt magnetyczny do poszukiwań
Uchwyty magnetyczne do poszukiwań Magnesy dla poszukiwaczy

Uchwyty magnetyczne do poszukiwań

są najsilniejszymi magnesami trwałymi. 

Wykonane są z najwyższej jakości magnesów neodymowych. 

Marka HUNTER jest polską marką. Uchwyty wyprodukowane w jednej z największych fabryk magnesów neodymowych na świecie.

Główną zaletą uchwytów magnetycznych neodymowych jest bardzo duża siła przyciągania, przy niewielkich wymiarach magnesu. 

Magnes neodymowy, uchwyt magnetyczny jest powleczony powłoką Nikiel+Miedź+Nikiel. Jest to najlepsza powłoka antykorozyjna stosowana w produkcji magnesów neodymowych. Obudowa magnesu  została również pokryta warstwą zapobiegającą korozji. 

Grubość ścianki obudowy została dopasowana do wielkości magnesu neodymowego tak, aby jak największą moc przyciągania zwrócić w kierunku odsłoniętej płaszczyzny magnesu.

Do połączenia uchwytu  magnetycznego do poszukiwań z obudową użyta została żywica epoksydowa, która zapobiega wciekaniu wody do uchwytu oraz bardzo dobrze zabezpiecza magnes przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Uchwyt magnetyczny jest bardzo dobrze zabezpieczony - wpasowany w obudowę i wklejony na żywicy epoksydowej, która dodatkowo amortyzuje wstrząsy/uderzenia.

 

UCHWYTY MAGNETYCZNE / UCHWYTY DLA POSZUKIWACZY / MAGNESY Z UCHWYTEM / MAGNESY Z GWINTEM / MAGNESY ZE ŚRUBĄ


Zastosowań uchwytów magnetycznych jest tyle, że nie sposób wszystkich opisać. Najczęściej wykorzystywane są do eksploracji zbiorników wodnych, przez co są bardzo pomocne w ich oczyszczaniu z różnego rodzaju elementów zawierających żelazo. Świetnie również się sprawdzają w szybko rozwijającym się ostatnio hobby - jako magnesy do poszukiwania "skarbów". A warto zaznaczyć, że taki magnes jest w stanie wyciągnąć z wody wszystko co zawiera w swoim składzie żelazo, tak więc również część monet, które w różnych okresach czasu miały różny skład chemiczny. Zdarza się również, że magnes przyciągnie biżuterię wykonaną ze szlachetnych kruszców, to jednak zdarza się rzadko, bo chociaż przykładowo złoto stanowi zaledwie 58,5% składu 14 karatowej biżuterii, to w pozostałych składnikach rzadko znajduje się żelazo, choć czasem się znajduje.
Uchwyty magnetyczne są również pomocnym narzędziem w kłopotliwych sytuacjach tak, jak np. zgubienie kluczy bądź innych małych lub większych metalowych przedmiotów w jeziorze, studni itp. A wbrew pozorom przedmioty mogą być całkiem spore, bo nasze uchwyty neodymowe HUNTER mają udźwig od kilkudziesięciu do nawet 450 kilogramów.

Przykładowo uchwyt magnetyczny do poszukiwań o udźwigu 400 kg ma niewielkie wymiary wynoszące 116x35 mm [mierzone bez ucha]

Z opowieści naszych klientów wiemy, że idealnie nadają się do czyszczenia dymionów zabrudzonych po dojrzewaniu win czy nalewek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl